ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ

Γ. Σταθόπουλος: «Σοβαρά προβλήματα σε Πολιτική Προστασία και Πράσινο του Δήμου»

Politiki Prostasia Nikh
Κοινοποίηση

Αντιπροσωπεία της δημοτικής κίνησης «Νίκη των Πολιτών Αγίας Παρασκευής» συνάντησε τους εργαζόμενους της Πολιτικής Προστασίας και του Πρασίνου στον Δήμο.

Επικεφαλής του σχετικού κλιμακίου της παράταξης, που βρέθηκε στα τμήματα αυτά την Παρασκευή 15/9, ήταν ο υποψήφιος δήμαρχος Γιάννης Σταθόπουλος.

«Σοβαρά προβλήματα υποστελέχωσης, αρμοδιοτήτων λάστιχο, υπερωριών πολλών μηνών χωρίς πληρωμή, χαμηλών προϋπολογισμών, συνθηκών εργασίας ακατάλληλων, απαξίωσης της δουλειάς τους και πολλά άλλα, έχουν προκύψει τα τελευταία χρόνια», τόνισε ο αρχηγός του συνδυασμού, συμπληρώνοντας: «Θα αγωνιστούμε να αλλάξουν όλα αυτά».

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Στο Κοντόπευκο – Παράδεισο έκλεισε ο κύκλος περιοδειών του Γ. Μυλωνάκη στις γειτονιές της πόλης

Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις, Παρασκευή ,19/04/2024

“Το δωμάτιο: ανακαλύπτω την κλίμακα και τον χώρο μου”